niedziela, 14 lutego 2016

Warsztaty Harp&Bowl w Poznaniu
W zeszłym tygodniu mieliśmy zaszczyt dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu modlitwy wg modelu Harp&Bowl ze wspólnotą Dom Modlitwy – Poznań 24/7. W zasadzie to i zaszczyt i ogromna radość – to kolejna poważna inicjatywa modlitewna w Polsce!!! Spotkanie zgromadziło ok. 70 osób z Poznania i z okolic, spragnionych nieustannej modlitwy i uwielbienia. Spotkaliśmy ludzi pełnych pasji dla Boga i gorliwych w wypełnianiu Jego woli, a w dodatku bardzo dobrze zorganizowanych :-).

Model Harp&Bowl (pol. Harfa i Czasza), opracowany w IHOP w Kansas City, jest praktycznym narzędziem, które pomaga prowadzić modlitwę i uwielbienie nawet nieustannie, angażując w to wszystkich zgromadzonych na spotkaniu, łącznie z dziećmi. Jako dom modlitwy bardzo chętnie przekazujemy nasze doświadczenie w tej dziedzinie, bo wiemy, że ten model bardzo dobrze się sprawdza.

Spotkanie miało robocze hasło: „Uwielbienie 24/7 - po co, dlaczego, jak?” i wychodząc od stworzenia świata, przez osobę Jezusa i nieustanne uwielbienie w niebie, dotarliśmy do modelu Harp&Bowl, który przerobiliśmy z uczestnikami spotkania i w teorii i w praktyce :-)

Niezwykle istotne były zajęcia dla dzieci, które uczyły się adorować Boga i modlić się wstawienniczo właśnie w modelu Harp&Bowl. Najmłodsi najpierw modlili się modlitwą adoracji Jezusa z 1 Kor 1,15, a potem modlili się o swoich rówieśników i rodziców, śpiewając przy tym Słowo Boże. Jesteśmy dumni z małych Poznaniaków!

Serdecznie pozdrawiamy Poznań 24/7!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz